Produkt dnia
Zobacz co dziś dla Ciebie przygotowaliśmy
Primer ACID Kwasowy 12ml My Love !
Primer ACID Kwasowy 12ml My Love !
12,50 zł 9,99 zł
szt.
Newsletter - Zdobądź 200 punktów w sklepie!
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Konkurs!!!

Zapraszamy do udziału w konkursie !!!

„ zMY_lujemy Love Hybrydowe ”

Regulamin Konkursu „ zMY_lujemy Love Hybrydowe ” <- Link do Konkursu!!

 

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

 1. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook
 2. Konkurs odbywać się będzie zgodnie z niniejszym regulaminem, zwanym dalej "Regulaminem" oraz przepisami prawa polskiego.
 3. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 r. (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie i w rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
 4. Organizatorem Konkursu jest firma DermiCos (NIP: 852-102-12-62).
 5. Konkurs trwać będzie od dnia 04.10.2018r. do dnia 31.10.2018r. roku do godziny 23:59 włącznie.
 6. Konkurs odbywa się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

§ 2. UCZESTNICY KONKURSU

 

 1. Aby stać się Uczestnikiem Konkursu należy w komentarzu pod postem konkursowym umieścić wykonaną własnoręcznie stylizację z motywem serca (na dłoniach, nie wzornikach). Jedna osoba może dodać maksymalnie 1 stylizację. Post konkursowy znajduje się na funpage MyLove Hybrydowe; być osobą pełnoletnią zamieszkałą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby posiadające profil osobowy w serwisie Facebook zgodny z regulaminem serwisu (http://www.facebook.com/terms.php). Zgłoszenia pochodzące od osób, wobec których zachodzi podejrzenie, że posługują się fałszywymi profilami w serwisie Facebook będą odrzucane.
 3. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu na zlecenie Organizatora, ich małżonkowie oraz rodzeństwo. Prawo do weryfikacji spełniania powyższych warunków uczestnictwa przysługuje wyłącznie Organizatorowi.
 4. Uczestnikiem Konkursu jest osoba, która spełnia wszystkie warunki zawarte w §2 niniejszego regulaminu.

 

§ 3. ZASADY KONKURSU

 

 1. Konkurs nie jest w żaden sposób zarządzany, administrowany, wspierany ani stowarzyszony z serwisem Facebook. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez użytkowników w czasie trwania Konkursu, są przekazywane Organizatorowi konkursu, a nie serwisowi Facebook.
 2. Zasady dotyczące warunków uczestnictwa określa §2 niniejszego regulaminu.
 3. Zasady dotyczące rozstrzygnięcia konkursu są zawarte w §5 niniejszego regulaminu.

 

§ 4. NAGRODY

 

 1. Spośród wszystkich uczestników wygrywa 10 osób (zwane dalej Zwycięzcami). Nagrodami w Konkursie są: Zestawy - lampa UV 48W, baza, top, 5 x lakier hybrydowy MyLove Hybrydowe.
 2. Zwycięzcy nie mogą zrzec się nagrody na rzecz osoby trzeciej.
 3. Nagrody nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny.
 4. Nagrody zostaną wysłane do Zwycięzców w terminie do 5 dni roboczych od uzyskania danych korespondencyjnych od Zwycięzców.
 5. Od wartości nagrody, zwycięzca konkursu uiści na ręce organizatora podatek dochodowy od nagród wg prawa polskiego (10 %). Podatek ten zostanie przekazany do Urzędu Sakarbowego.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do nie przyznania nagrody w przypadku braku wystarczającej liczby zgłoszeń (minimum od 30 osób).

 

§ 5. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

 

 1. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w ciągu 5 dni od dnia zakończenia Konkursu. Organizator Konkursu wybierze spośród Uczestników 10 osób, których stylizacje będą najbliżej odpowiadały tematyce Konkursu.
 2. Zwycięzcy Konkursu zostaną poinformowani o wygranej w poście na profilu MyLove Hybrydowe proszeni są o zgłoszenie się do Organizatora w terminie do 3 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu w celu podania niezbędnych danych do wysyłki i odbioru nagrody (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu. W przypadku nie zgłoszenia się do Organizatora w wyznaczonym terminie nagroda przepada.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawidłowych lub niepełnych danych osobowych przez Uczestników Konkursu. W przypadku niemożliwości skontaktowania się ze Zwycięzcami z tego powodu, Organizator niezwłocznie podejmie ponowną próbę kontaktu ze Zwycięzcami celem ustalenia potrzebnych danych. W wypadku braku możliwości nawiązania kontaktu, po dwukrotnej próbie Zwycięzcy tracą prawo do nagrody, a Organizator nie ma obowiązku przyznawania jej kolejnej osobie.

 

§ 6. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 

 1. Dane osobowe Zwycięzcy Konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002, Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
 2. Administratorem danych osobowych Konkursu jest Organizator. Celem zbierania danych osobowych jest przeprowadzenie i organizacja Konkursu, wyłonienie zwycięzcy oraz wysyłka nagrody.
 3. Każdy Uczestnik Konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w Konkursie i otrzymania nagrody w przypadku zwycięstwa.
 4. Każdy Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie jego prac do celów marketingowych przez Organizatora. Zdjęcia biorące udział w Konkursie mogą być bezpłatnie rozpowszechniane przez Organizatora, z informacją graficzną o konkursie i logiem MyLove Hybrydowe. Uczestnik Konkursu nie wykorzysta danej stylizacji do reklamy innych marek, ani nie będzie rozpowszechniać prac biorących udział w Konkursie z adnotacjami o jakimkolwiek powiązaniu z konkurencją marki MyLove Hybrydowe.

 

§ 7. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA, SPONSORA ORAZ UCZESTNIKA

 

 1. Organizator oraz Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących wyłącznie po stronie Zwycięzców Konkursu.

 

§ 8. ZASADY POSTĘPOWANIA REKLAMACYJNEGO

 

 1. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od momentu ogłoszenia wyników Konkursu.

 

§ 9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

 1. Treść Regulaminu jest dostępna na stronie: www.mylove.com.pl
 2. Tytuły poszczególnych rozdziałów Regulaminu mają charakter informacyjny.
 3. Udział w Konkursie jest dobrowolny.
 4. Każdy Uczestnik biorący udział w konkursie automatycznie akceptuje powyższy regulamin.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl